Psycholog On-Line

Psychoterapia przez Internet ze względu na stosunkową nowość może wzbudzać  niepewne odczucia. Psycholog online jest żywym człowiekiem, który oferuje profesjonalną pomoc.
Po niedługim czasie możliwe jest oswojenie z formą kontaktu i swobodne korzystanie z kontaktu online . Za pośrednictwem Internetu nie jest możliwe przeprowadzenie terapii poważnych zaburzeń psychicznych. W tym celu niezbędny jest kontakt z psychologiem w gabinecie. Online można jednak z dobrymi efektami prowadzić poradnictwo i konsultacje psychologiczne.

Dla kogo przeznaczony jest psycholog On-Line?

Pomoc psychologiczna online jest skierowana do osób, które mają utrudniony dostęp do pomocy psychologicznej w miejscu zamieszkania, osób niepełnosprawnych, wychowujących małe dzieci i nie mających możliwości skorzystania z wizyty w gabinecie, mieszkających za granicą, w pilnej potrzebie skorzystania z pomocy psychologicznej, zapracowanych, z ograniczoną ilością czasu. Jest to również alternatywa dla osób, które mają trudności w zdecydowaniu się na wizytę w gabinecie psychoterapeuty. Mogą w ten sposób rozpocząć kontakt.

Jak zacząć?

Skontaktuj się ze specjalistą Pracowni w celu ustalenia terminu sesji online.

Dokonaj płatności za sesję na podane konto.

Połącz się ze specjalistą w wybranym terminie za pomocą Skype.

Możesz również skonsultować się ze specjalistą za pomocą:

- e-mail,

- rozmowy telefonicznej.

Na temat korzyści jakie dają konsultacje z psychologiem przeczytasz w zakładce Psychoterapia.